اختتامیه پویش ملی یه جشن کمه

آوریل 22, 2023
بدون پاسخ
همایش تجلیل از فعالین مهدویت

آیین تجلیل از فعالان فاطمی و مهدوی مدارس آموزش وپرورش و اختتامیه پویش ملی یه جشن کمه

در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان به همت مجموعه مردم‌نهاد و فرهنگی نوگلان فاطمی با همکاری اداره کل آموزش وپرورش استان قم و ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پروش وهمکاری موسسه نسل سلمان محمدی برگزار شد در این مراسم ضمن دعوت از مدیران و فعالان فرهنگی مدارس شرکت کننده در پویش ملی «یه جشن کمه» ویژه نیمه شعبان وفراخوان های مختلف مناسبتی برگزار شده از آنان تقدیر شد.

در این نشست صمیمی که در سالن فرهنگیان قم برگزار شد علیرضا رحیمی مدیر کل آموزش وپرورش استان قم، با تقدیر از مجموعه مردم‌نهاد و فرهنگی نوگلان فاطمی برای اهتمام به اجرای طرح های ملی فرهنگ دینی درسطح مدارس اهمیت این کار را اولا در مردمی بودن و عدم اتکا به منابع دولتی و ثانیا در امید آفرینی در نسل کودک و نوجوان دانست.
ایشان در ادامه بیانات خود اضافه کردند اتکای به ظرفیت های مردمی و خیرین محترم ابعاد تازه‌ای از معنای مشارکت مردمی را نشان داده است. وی با اشاره به دست آوردهای انقلاب اسلامی درگسترش فضاهای آموزشی و ورزشی گفت: در تابستان پیش رو، آموزش و پرورش همه ظرفیت‌های خود را در اختیار تشکل‌های دارای صلاحیت قرار می‌دهد تا تربیت و آموزش هیچگاه تعطیل نشود.
در این مراسم از سوی نوگلان فاطمی پرچم حرم حضرت ابوالفضل العباس( علیه سلام) به مدیر کل آموزش وپرورش استان قم اهدا شد.

گفتنی است طرح های مناسبتی نوگلان فاطمی دربیش از یک هزار مدرسه در سراسر کشور اجرا شده است که اعزام مبلغ، تولیدات مختلف رسانه‌ای وسرودخوانی جمعی
و تجمع‌های فرهنگی از جمله این فعالیت‌ها می‌باشد شایان ذکر است اجرای طرح های رسانه ای این پویش وتولیدات فرهنگی این برنامه ها با مرکز رسانه ای موسسه نسل سلمان محمدی بوده است.

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *